Mateřská škola Libčice nad Vltavou
MŠ Libčice
nad Vltavou

E-podatelna

Formulář pro zaslání datové zprávy na elektronickou podatelnu: Mateřská škola Libčice nad Vltavou

Prostřednictvím níže zobrazeného formuláře můžete zaslat na Mateřská škola Libčice nad Vltavou datovou zprávu bez přílohy a elektronického podpisu. Tento formulář je určen pro ty, kdo nevlastní elektronický podpis založený na kvalifikovaném certifikátu, který vydal akreditovaný poskytovatel certifikačních služeb. Konkrétní právní předpisy stanoví, zda je nutné podání bez zaručeného elektronického podpisu doplnit do 5 dnů ústním podáním do protokolu nebo písemným podáním v listinné podobě nebo podáním v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem nebo označeným elektronickou značkou.

• Časová možnost podání: kdykoliv
  • Potvrzení přijetí: následující úřední den podatelny
  • Úřední dny podatelny:
    pondělí 8:00 - 12:30
    úterý 8:00 - 12:30
    středa 8:00 - 12:30
    čtvrtek 8:00 - 12:30

Kontaktní formulář slouží k zaslání Vašeho dotazu či žádosti.

Vyplňte v případě, když podání zprávy je podmíněno věkem, např. Poskytnutí informace podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.
Kontaktní adresa*
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Po kolika kolech jezdí motorka

Poznámka:
1)* Stačí vyplnit pouze jeden z uvedených kontaktů

Prostudujte před odesláním

Svátek má Mikuláš

Zítra má svátek Ambrož, Benjamín

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den civilního letectva

Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

Když na Mikuláše prší, zima lidi hodně zkruší.

O NÁS

Mateřská škola Libčice nad Vltavou je šestitřídní, s celkovou kapacitou 145 dětí. Od 1.1.2002 je mateřská škola právním subjektem. Pro výchovně vzdělávací práci má škola vlastní vzdělávací program, který vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a z Kurikula dr. Opravilové. Školní vzdělávací program je zaměřen na celkový rozvoj dítěte, s respektováním jeho individuelních potřeb a možností. Provoz školy je od 6:30 do 17:00 hodin.

KDE NÁS NAJDETE?

Chýnovská 367