Menu
Mateřská škola Libčice nad Vltavou
MŠ Libčice
nad Vltavou

Aktuální informace k zápisům do prvních tříd pro školní rok 2023/2024

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

rádi bychom vás v dubnu pozvali do naší školy k zápisu vašich dětí do první třídy. Registrace k zápisu bude probíhat přes aplikaci Online zápisy. Odkaz, přes který se můžete k zápisu zaregistrovat, najdete na webových stránkách školy.

Zápisy do prvních tříd

Aktuální informace k zápisům do prvních tříd pro školní rok 2023/2024

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

rádi bychom vás v dubnu pozvali do naší školy k zápisu vašich dětí do první třídy. Registrace k zápisu bude probíhat přes aplikaci Online zápisy. Odkaz, přes který se můžete k zápisu zaregistrovat, najdete na webových stránkách školy.

V naší škole se zápis dětí v prostorách školy bude konat v termínu 12. a 13. dubna 2023. V tento den by Vaše dítě mělo být již elektronicky zaregistrované a zápis ve škole bude probíhat formou tradičního zadávání úkolů s paními učitelkami. K zápisu je potřeba přinést následující dokumenty: vytištěnou žádost o přijetí, rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče.

Pokud bude mít dítě odklad povinné školní docházky, je třeba dodat následující dokumenty: žádost o přijetí, žádost o odklad školní docházky, kopii rodného listu, doporučující posouzení poradenského zařízení, doporučující posouzení klinického psychologa nebo pediatra.

Potřebné formuláře najdete ke stažení níže.

Po přijetí žádosti dostane vaše dítě registrační číslo. Pod tímto registračním číslem bude na webu školy uvedena informace, zda bylo vaše dítě přijato na naši školu. Předpokládaný termín zveřejnění výsledků zápisu je 4. května 2023.

O přijetí vašeho dítěte bude vyhotoveno písemné rozhodnutí, které bude součásti spisu vašeho dítěte ve škole. Přijatým dětem nebude rozhodnutí zasíláno, ale je možné požádat o jeho vydání. Rozhodnutí o nepřijetí bude písemně zasíláno zákonným zástupcům dítěte.

 

https://skola.libcice.cz/aktuality/aktualne/zapisy-online-278cs.html

PhDr. František Bahenský, ředitel školy

 

 

Datum vložení: 30. 3. 2023 18:17
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2023 18:23
Autor: admin MŠ

Pro rodiče

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11
1
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23
1
24
1
25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svátek

Svátek má Kamila

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den bez tabáku
  • Den otvírání studánek
  • Den jáchymovských politických vězňů

Zítra má svátek Laura

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den dětí

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Pranostika na akt. den

Máj kvítí dává a stromy listím odívá.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

O NÁS

Mateřská škola Libčice nad Vltavou je šestitřídní, s celkovou kapacitou 145 dětí. Od 1.1.2002 je mateřská škola právním subjektem. Pro výchovně vzdělávací práci má škola vlastní vzdělávací program, který vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a z Kurikula dr. Opravilové. Školní vzdělávací program je zaměřen na celkový rozvoj dítěte, s respektováním jeho individuelních potřeb a možností. Provoz školy je od 6:30 do 17:00 hodin.

KDE NÁS NAJDETE?

Chýnovská 367
252 66 Libčice nad Vltavou